Paracetamol 500 mg tabletten

0.951.25

Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , ,

Beschrijving

  • Paracetamol stilt pijn en verlaagt koorts.
  • Bij verschillende soorten pijn, zoals: hoofdpijn, migraine, keelpijn, oorpijn, spierpijn, gewrichtspijn, artrose en menstruatieklachten. Ook bij koorts, griep en verkoudheid.
  • Tabletten, capsules en drank werken binnen een half uur, zetpillen binnen 1 uur.
  • Gebruik paracetamol alleen als u pijn heeft. Stop als de pijn is verdwenen.
  • Heeft u na enkele dagen nog altijd een pijnstiller nodig? Ga dan naar de huisarts.
  • Gebruikt u paracetamol meer dan 15 dagen per maand tegen hoofdpijn? Dit kan juist hoofdpijn veroorzaken. Neem contact op met uw arts.
  • Als u meerdere weken een hoge dosering gebruikt, heeft u een kleine kans op schade aan lever, nieren en/of bloed.
  • Gebruik per dag niet meer dan in de bijsluiter staat. Dit is niet goed voor uw lever.
  • Gebruik geen andere pijnstillers die ook paracetamol bevatten. U kunt dan te veel binnen krijgen.

Voor meer informatie zie apotheek.nl

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Paracetamol 500 mg tabletten” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *